"S'të vjen turp, je lidhur me vajzën e dajës. Incest!", demaskohet reperi shqiptar


Një ditë më parë reperi i njohur kosovar Mozzik, publiko një foto romantike me të dashurën e tij teksa putheshin në buzë.

Bashkangjitur fotos ai shkruante:

Nuk ka gjë më të bukur në jetë se të gjesh një njeri qe të lexon pa shkronja..dhe të kupton pa fjalë!”.

Por komentet kanë qenë befasuese pasi janë të shumtë ata që thonë se Mozzik dhe e dashura e tij janë kushërinj të parë, ku disa shkruajnë se e ka vajzë halle e disa se e ka vajzën e dajës.

Komentet kanë qenë të rënda duke e akuzuar për incest, mirëpo nuk dihet nëse vërtetë ata janë të afërm.57-vjeçari David Allen Turpin dhe bashkëshortja e tij 49-vjeçare, Louise Anna Turpin, janë arrestuar


Një këngëtar shqiptar është arrestuar ditën e djeshme në prag të një koncerti në Itali. Në pranga ka rënë Ëngjëll Krifa,


Policia bashkiake, e veçanërisht ajo e Tiranës, vijon raprezaljen e saj me të gjithë të pafuqishmit e kryeqytetit, të cilët dalin

Comments