shperthimi i mamit te etur


Sapo erdhi ne inbox :) Po ju treoj historin time, se si fillova ta tradhetoj burrin pas 14 viteve martes.Ne fakt as qe e kisha shkuar nepermend qe nje dite mund ta tradhetoja burrin dhe te ndryshoja jeten time..Nejse po i bie shkurt dhe po filloj nga historia.Para 4-5 vjteve nje shoqe e imja shkonte shpesh ne Turqi,per pune pune,dhe shpesh me lutej qe ta shoqeroja ndonjeher,thjesht per qef,nje dit me tha ne prezenc te burrit, pasi njifeshim dhe burri me tha shko po deshe, se mbete ktu,pun shpi,pun shtepi,dil njeher se su be nami,behej fjal per 4-5 dit. E vendosa dhe mbas dy ditesh u nisem.Ruges shoqa me tregoi se ne Turqi kishte nje te dashur,dhe do e takonte,po te duash me tha shikojm ndonje edhe per ty, bejm qef 4-5 dite,mbeta pa fjal,zdija cte beja, bere gabim qe sma the pa u nisur i thashe zeza thash,gjithsesi ti bej si te duash,po un nuk e bej dot. Mos u bej budallaqe me tha,ketej sna njef njeri,nje jt kemi,etj,etj.Ne fakt si ide edhe me pelqente,po po me ate mentalitet qe isha ritur un e kusha shum te veshtir,sisha mesuar me kto gjera.Mirpo kur tekuam te dashurin e shoqes sikur me hodhi njeri siren,ai njeri ma hoqi trurin,ishte yll,i tem shoqes se ky po qe qenka mashkull,ky ja vleka,qenka i bukur.Cke ti me tha shoqa,shkojm te dyja bashk,i them un,,dhe ashtu beri.Atij i iku truri dhe vet,me kapi me puthi qe ne rruge,isha shum ne siklet,ai spo ja hidhte me syte shoqes time,ishte izraelit.Kur shkuam ne dhome,filluam ta xhveshim,dridhesha e tera,o zot nuk kisha pare k... aq te madh,ai ma dha mua ne goj,filloj te me dilte turpi,o mami ca me ka bere,ma mbushi gojen dhe koken nuk ma leshonte.Po kur me shtriu ne krevat,30 min vetem me gjuhe,po mbaroja,ai nuk ma fuste,zdija as gjuhen,shoqa vetem na shikonte,aman i thash thuaj te me q....,sedi po kur me hipi siper isha gati te vdisja,ate seks skam per ta haruar sa te vdes
Janë të bukura, të pasura dhe seksi. Në sytë e publikut Greta dhe Eni Koçi janë parë gjithnjë si dy artiste të talentuara që vijnë nga e njëjta shtëpi.


Nëse mendoni se po vuan divorcin apo ndarjen nga Albi Nako, e keni gabim, sepse tashmë Klaudja Pepa gjendet në krahët e një tjetër mashkulli.


Roza Lati pak minuta më parë ka publikuar një foto tejet provokuese duke treguar pjesët e saj intime.

Comments