“Dua një vend romantik për dasmën”, miliarderja amerikane kërkon ndihmë, komenti i shqiptarit thyen rrjetinParis Hilton është trashëgimtarja e pasurisë multimilionëshe të “Hilton Hotels”.

Bukuroshja miliardere është në prag martese, por nuk e ka vendosur akoma vendin se ku do ta bëjë dasmën.
Ajo nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale kërkoi mendimin e fansave nga e gjithë bota.
Komenti që ka spikatur ka qenë ai i një shqiptari i cili i ka sugjeruar një restorant të mirë në Zllakuqan.Mbase Paris ia vë veshin dhe vendos ta zhvillojë dasmën tek ky propozim kaq i gjetur i shqiptarit.57-vjeçari David Allen Turpin dhe bashkëshortja e tij 49-vjeçare, Louise Anna Turpin, janë arrestuar


Një këngëtar shqiptar është arrestuar ditën e djeshme në prag të një koncerti në Itali. Në pranga ka rënë Ëngjëll Krifa,


Policia bashkiake, e veçanërisht ajo e Tiranës, vijon raprezaljen e saj me të gjithë të pafuqishmit e kryeqytetit, të cilët dalin

Comments