"Shpërthen" publikisht Eni Koçi: Jam më e bukur se Greta


Janë të bukura, të pasura dhe seksi. Në sytë e publikut Greta dhe Eni Koçi janë parë gjithnjë si dy artiste të talentuara që vijnë nga e njëjta shtëpi.

Por kush do ta kishte menduar se mes dy motrave ka edhe "konkurrencë"?


Këtë e ka vërtetuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram”, Eni, e cila ka postuar një fotografi në të cilën ia thotë hapur motrës së saj Gretës, se është më e bukur.

“@gretakoci1 Nuk ta kam unë fajin qe e kishe me nxitim”, shkruan Eni poshte një fotografie, në të cilën shkruhet: “Sipas studimeve…Fëmija i dyte është me i bukuri”.Kujtojmë se dy motrat janë aktive me projekte muzikore, dhe kohët e fundit kanë bashkuar forcat më shumë se kurrë më parë.Nëse mendoni se po vuan divorcin apo ndarjen nga Albi Nako, e keni gabim, sepse tashmë Klaudja Pepa gjendet në krahët e një tjetër mashkulli.


Roza Lati pak minuta më parë ka publikuar një foto tejet provokuese duke treguar pjesët e saj intime.


Me siguri e mbani mend Ambrën, të voglën e këtij edicioni të Big Brother, e cila u

Comments