4 pornostare vdesin brenda muajit, kolegia e tyre tregon arsyen e frikshmeNë vetëm tre javë, katër pornostare kanë gjetur vdekjen ndërsa arsyeja ka mbetur ende mister për disa prej tyre.

Olivia Nova, August Ames, Yuri Luv, dhe Shyla Stylez janë katër emrat e aktoreve të filmave me pullë të kuqe që u ndanë nga jeta edhe pse në moshë të re.August Ames vrau veten në 8 dhjetor pasi u sulmua në rrjete sociale për shkak të një statusi "homofobik", Yuri Luv u dyshua se vdiq nga mbidoza ndërsa Shyla Stylez vdiq në gjumë.
Por kush i vret këto vajza?! Kësaj pyetje i ka dhënë përgjigje aktorja dhe kolegia e tyre, e cila ka fajësuar rrjetet sociale dhe bullizimin ndaj këtyre vajzave.   Lidhur me këtë rast, ajo është shprehur:
Në rrjete sociale informacionet shoqërohen me komente, që shpesh janë të pakëndshme për aktoret. Ky është një realitet dhe shpesh liria e një njeriu që të bëjë çfarë të dojë me jetën e vet seksuale mbetet thjesht formale”.
57-vjeçari David Allen Turpin dhe bashkëshortja e tij 49-vjeçare, Louise Anna Turpin, janë arrestuar


Një këngëtar shqiptar është arrestuar ditën e djeshme në prag të një koncerti në Itali. Në pranga ka rënë Ëngjëll Krifa,


Policia bashkiake, e veçanërisht ajo e Tiranës, vijon raprezaljen e saj me të gjithë të pafuqishmit e kryeqytetit, të cilët dalin

Comments